Готовий “воювати” з СБУ: Моргенштерн подав до Окружного адмінсуду Києва

17.06.2021 13:36

Російський репер Алішер Моргенштерн (Валєєв) подав до Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) позов проти Служби безпеки України, оскаржуючи включення його до списку осіб, що загрожують національній безпеці України. На даний момент розглядається відкриття провадження за адміністративним позовом, йдеться в заяві пресслужби суду, передає .

Morgenstern
Фото: Facebook

Репер просить ОАСК визнати протиправними дії СБУ з підготовки документів та звернення до Міністерства культури та інформаційної політики України про внесення його до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Крім того, він просить визнати протиправним та скасувати наказ Міністерства культури України, про оновлення відповідного переліку, на підставі звернення СБУ та його оприлюднення на офіційному веб-сайті, який доповнений Алішером Валєєвим.

Моргенштерн також просить у ОАСК витребувати у СБУ постанову про заборону йому в’їзду на території України строком на три роки.

Нагадаймо, Моргенштерна внесли до «чорного списку» Мінкульту в кінці квітня цього року. В СБУ пояснили рекомендацію внести репера в цей список тим, що «під час своїх виступів він пропагує культ насильства і жорстокості, поширення і вживання наркотичних засобів і психотропних речовин, що створює передумови для конфліктних ситуацій по відношенню до організаторів та учасників концерту за його участі».

Цього року Моргенштерн планував дати відразу кілька концертів в Україні, які повинні були пройти в Києві, Харкові та Запоріжжі. Але пізніше репер заявив, що хоче скасувати концерти, оскільки боїться їхати в нашу країну.

У 2019 одеський концерт Моргенштерна завершився скандалом, він вийшов на сцену, незважаючи на траур, оголошений за загиблими під час пожежі в Одеському коледжі економіки. Репер назвав жалобні заходи «показухою». Тоді на сайті президента з’явилася петиція із закликом заборонити реперу в’їзд в Україну.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Кривому Розі чиновники подарували пенсіонерам цибулю.

Читати також:
Літак з Румунії незаконно перетнув кордон України (відео)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/gotovyj-voyuvaty-z-sbu-morgenshtern-podav-do-okruzhnogo-adminsudu-kyyeva/”