День тиші - Поліція склала 54 протоколи про порушення - новини України

25.10.2020 06:38

Поліцейські склали вже 54 протоколи про адміністративні правопорушення під час дня тиші напередодні виборів, коли заборонена агітація. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Об этом сообщает Московский репортер

Станом на 12:00 зафіксували 275 повідомлень про порушення, більшість із них — незаконна агітація:

  • на білбордах — 96;
  • роздача агітаційної продукції — 44;
  • на будівлях — 16;
  • заклики голосувати за партію або кандидата — 12.

Про порушення правоохоронці повідомили місцевій владі, відтак на місце виїхали комунальники, аби прибрати агітаційні матеріали.

Найбільше порушень виявили у Рівненській області — 39, у Харківській — 22, у Київський та Львівській — по 13, у Дніпропетровській — 12, у Донецькій та Черкаській — по 10, у місті Києві та Тернопільській області — по 8.

Зазначимо, що це перші місцеві вибори за новим виборчим законодавством. На них обиратимуть депутатів сільських, селищних і міських рад, а також сільських, селищних і міських голів. Вибори вперше відбудуться за відкритими списками — тепер громадяни можуть обрати не лише політичну партію, а й віддати свій голос конкретному кандидату з політсили.

Нагадаємо, у Центральній виборчій комісії попередили, що процес підрахунку голосів виборців після 25 жовтня буде тривалим. Результати виборів будуть відомі 6 листопада.Джерело статті: “https://babel.ua/news/53394-policeyski-sklali-54-protokoli-za-porushennya-dnya-tishi”