Син прем’єра Вірменії Пашиняна записався добровольцем до армії

06.10.2020 00:39

Ашот Пашинян: Шановні товариші по службі, настала наша черга служити батьківщині

Син прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна Ашот записався добровольцем в армію для участі у великомасштабних воєнних діях у зоні конфлікту в Нагірному Карабасі. Про це Ашот повідомив у своєму Facebook 5 жовтня.

Об этом сообщает Russiangate

"Я щойно записався добровольцем у Центральному військкоматі. Шановні колеги, настала наша черга служити батьківщині", – написав він.


https://www.facebook.com/ashot.pashinyan.9/posts/2374238509389326

Ашот записався добровольцем після заклику свого батька записатися в армію військовослужбовців, які демобілізувалися минулого року, опублікованому в його YouTube.


https://www.facebook.com/nikol.pashinyan/videos/660183714892231/

27 вересня 2020 року в Нагірному Карабасі спалахнув наймасштабніший протягом останніх років конфлікт. Міністерство оборони Азербайджану звинуватило Вірменію в "масштабній провокації", обстрілі позицій азербайджанської армії й оголосило про початок "стрімкого контрнаступу". Вірменська влада, зі свого боку, заявила, що азербайджанські військові ініціювали наступ на Нагірний Карабах. Під час конфлікту сторони використовують танки, важку артилерію та авіацію.

Повідомляли про загиблих і поранених мирних жителів.

Воєнний стан ввели як у Вірменії, так і в окремих районах Азербайджану. Обидві країни, що беруть участь у конфлікті, оголосили мобілізацію.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/sin-prem-jera-virmeniji-pashinjana-zapisavsja-dobrovoltsem-do-armiji-1521593.html”