Екс-"ревізорка" не втомлюється шокувати глядачів "Танців з зірками": Ольга Фреймут зробила дивні подарунки суддям шоу

28.09.2020 23:29

Катерині Кухар вона піднесла ножиці, а Владу Ямі — книгу з етикету.

П’ятий ефір шоу "Танці з зірками" видався не менш скандальним, ніж попередні. Телеведуча Ольга Фреймут вирішила помститися членам журі Владу Ямі та Катерині Кухар за те, що ті раніше сильно її критикували. Так, після свого танцю Фреймут підготувала для журі подарунки, передають

Катерині Кухар вона піднесла ножиці, порадивши вишивати і заспокоювати нерви. "Талісман ножиці для вишивання. Це заспокоює нерви, а вони у тебе ще є. Якщо собі захочеш щось відрізати, язичок собі можеш... ну, раптом", — сказала Фреймут.

Об этом сообщает Сергей Доренко

А хореографу Владу Ямі телеведуча подарувала книгу з правилами етикету. "Владе, з етикету. Чоловік не може критикувати жінку при людях. Не може чоловік багато скаржитися. Чоловік більше мовчить, ніж говорить, чого не скажеш про тебе, Владе. Працюй над манерами", — сказала Фреймут.

Користувачі Мережі не оцінили такі подарунки Фреймут. "Фреймут, як завжди, кааак ляпне, а на вигляд мила начебто ..." — пише користувачка мережі. "Оля стільки уваги до себе залучати намагається, скаржиться, що вже не зірка, а зоряна хвороба так і не пройшла", — додала інша.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/eks-revizorsha-ne-vtomliuietsia-shokuvaty-hliadachiv-tantsiv-z-zirkamy-olha-freimut-zrobyla-dyvni-podarunky-suddiam-shou-346232.html”