Візові центри розпочали роботу: як працюють організації

03.06.2020 08:29

Візові центри розпочали роботу: як працюють організації

Після карантину відновлюють роботу візові центри. У середу, 3 червня, польський візовий центр запрацював у Луцьку.

Об этом сообщает Слон РУ

Яка ситуація під візовим центром — у сюжеті ТСН.Ранок.

Люди почали збиратися за годину до відкриття. Приїхали до установи не лише з Волині, а й із сусідньої Рівненської області.

Люди кажуть, що хочуть якнайшвидше оформити документи, аби поїхати на роботу за кордон. За їхніми словами, за три місяці карантину заощадження закінчуються. Крім того,їх там вже чекають роботодавці.

У візовому центрі працюватимуть за новими правилами. Через пандемію потрапити до центру можна лише за попереднім записом. Відвідувачі обов’язково мають бути у масках і рукавичках, а також зі своєю ручкою, аби підписувати документи.

Відео Візові центри відновлюють роботу після карантину: чи шикуються черги

Після карантину відновлюють роботу візові центри. Сьогодні, 3 червня, польський візовий центр запрацює у Луцьку. Щоправда через пандемію потрапити туди можна лише за попереднім записом. Які вимоги до охочих потрапити до візового центру – у сюжеті.

Візові центри відновлюють роботу після карантину: чи шикуються черги
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Як повідомлялося, після послаблення карантину українці починають масово звертатися за робочими візами. У Луцьку біля польського консульства з’явилися черги. Сюди їдуть одразу з трьох областей — Волинської, Рівненської та Тернопільської.


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/vizovi-centri-rozpochali-robotu-yak-pracyuyut-organizaciyi-1558965.html”