Злата Огнєвіч пішла на серйозні жертви заради нового кліпу

29.05.2020 10:48

Злата Огнєвіч пішла на серйозні жертви заради нового кліпу

Українська співачка Злата Огнєвіч порадувала прихильників випуском нової аудіороботи "Гола правда".

Об этом сообщает Руспрес

Ця композиція стала заключною історією кохання у трилогії з треків: "Ти обіцяв", "Беги", "Гола правда". Злата Огнєвіч завершила свої історії на позитивній, легкій ноті, саме тому сингл "Гола правда" дуже літній, танцювальний та заряджений енергією.

Я хотіла аби кожен відчув мотивацію та посил, який я намагалась донести цією трилогією. Спочатку був відчай і біль, потім творчість і трансформація, а на завершення легкість та простота. Саме так я оголила перед вами свої емоції і це моя "Гола правда".
прокоментувала Злата

Трек був створений у творчому тандемі разом з EYRA, Вадимом Лисицею та Мішою Кошовим, раніше співачка співпрацювала з ними по синглу "Солодка кара", який зараз перебуває в номінації "Хіт року" у національній премії "Золота Жар-птиця".

Разом з треком співачка анонсує і вихід нової відеороботи. Спеціально для цього кліпу Златі Огнєвіч довелося навчитися водити автомобіль та сісти на спеціальну дієту, а чому ви зрозумієте зовсім скоро. Презентація відбудеться у червні. Режисером виступив Валерій Погонський, який вже співпрацював із співачкою та відзняв кліп "Беги".

Нагадаємо, не так давно Злата Огнєвіч замилувала юзерів своїм дитячим знімком. Співачка опублікувала архівне чорно-біле фото.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/zlata-ognyevich-pishla-na-seryozni-zhertvi-zaradi-novogo-klipu-1556232.html”