Настав критичний момент: чому Коломойський намагається "прибрати" керівництво НБУ

12.05.2020 07:44

Президент інвестиційної групи "Універ" Тарас Козак заявив, що головна мета олігарха Ігоря Коломойського — домогтися зміни керівництва НБУ, адже Нацбанк і "ПриватБанк" подали проти олігарха ряд багатомільярдних позовів в Швейцарії, Ізраїлі, США та Україні.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це він розповів "Апострофу".


Козак вважає, що на сьогоднішній день в Україні настав критичний момент протистояння двох груп — так званих "проколомойських" і "реформаторів".


"В Україні справи йдуть простіше, адвокати олігарха знаходять можливості захищатися. А ось в США проти Коломойського і його партнерів з групи Приват йде розслідування щодо порушення закону про організації, які діють під впливом рекету і корупції. Тому є загроза тюремного терміну. Зараз основне завдання домогтися відкликання цих позовів. У Коломойського є свої люди в оточенні президента, уряді, група лояльних депутатів у Верховній Раді — все це використовується для дискредитації НБУ з метою домогтися відставки його голови", — розповів експерт.


За його словами, відставки керівництва Нацбанку домагається не тільки Коломойський.


"Регулятор поламав шахрайську банківську схему, коли власники залучали кошти вкладників, а потім банкрутували установу. Тягар ошуканих вкладників ліг на Фонд гарантування вкладів. Думаю, це теж частина помсти від інших бізнесменів", — розповів "Апострофу" Козак.


Повний текст матеріалу "Апострофа" читайте тут — Коломойський проти Нацбанку: чого хоче домогтися олігарх.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/2020-05-12/nastupil-kriticheskiy-moment--pochemu-kolomoyskiy-pyitaetsya-ubrat-rukovodstvo-nbu/196853”