Запасів на два місяці: в світі можуть закінчитися презервативи через дефіцит у найбільшого виробника

31.03.2020 18:19

REUTERS / Bazuki Muhammad

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Karex Bhd. виробляє кожен п’ятий презерватив в світі

REUTERS / Bazuki Muhammad


Найбільший в світі виробник презервативів Karex Bhd. попередив про глобальний дефіцит у зв’язку з падінням поставок майже на 50% через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє Bloomberg.

Читайте також:
Онуфрій Лоневський
Як країни Європи, які постраждали від коронавірусу, рятують свою економіку

Karex Bhd., яка виробляє кожен п’ятий презерватив в світі, розташована в Малайзії і була змушена на тиждень зупинити свою роботу в зв’язку з карантином. У п’ятницю, 27 березня, компанія повернулася до роботи, але зі значними обмеженнями.

Нинішні запаси розраховані ще на два місяці. Однак, основні виробничі потужності розташовані в Китаї і Індії, які сильно постраждали від пандемії.

Водночас попит на презервативи зростає «двозначними цифрами», через те, що уряди багатьох країн закликають своїх громадян залишатися вдома, а люди утримуються від народження дітей через невизначене майбутнє, сказав виконавчий директор групи компаній Karex Го Міа Кіато.

Компанія Karex Bhd. виробляє продукцію для таких брендів, як Durex, і випускає власну лінійку презервативів. Вона випускає понад 5 мільярдів презервативів на рік і експортує їх до більш ніж 140 країн.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/biz/markets/koronavirus-v-sviti-u-sviti-mozhut-zakinchitsya-prezervativi-ostanni-novini-50078674.html”