Трьом росіянам-пропагандистам відмовили у в’їзді в Україну (Відео)

21.02.2020 14:01

последние новости в Украине останні новини в Україні

У Держприкордонслужбі заявили про недопуск на територію України "російських фахівців" у сфері журналістики, які збиралися для української аудиторії прочитати кілька лекцій на тему маніпуляцій людьми в ЗМІ і соцмережах.

Об этом сообщает Роспрес

Про це в п’ятницю, 21 лютого повідомив пресцентр ДПСУ.

Повідомляється, що прикордонники "завернули" пропагандистів в аеропорту Київ (Жуляни).

У четвер, 20 лютого, прикордонники з’ясували, що один з чоловіків, що прилетіли з Мінська, визначив мету поїздки як ділову, прилетів в Україну проводити тренінги та заняття зі слухачами.

Під час прикордонного контролю було встановлено, що "лектор", який приїхав, співпрацює з політичними силами РФ і балотувався від партії Жириновського в Московську Думу, а також є фахівцем у питаннях інформаційної та кібервійни.

Також повідомляється, що даний громадянин читав лекції раніше в окупованому Криму в так званому молодіжно-патріотичному таборі "Донузлав-2015".

"Тоді організатори — всеукраїнська організація "Бойове братство", високо оцінили роботу тренера і нагородили його медаллю "Учасник ходи "Безсмертний полк", — йдеться в повідомленні ДПСУ.

Пропагандист отримав заборону на в’їзд в Україну на три роки.

Не пустили в Україну ще одного "лектора", який також їхав читати лекції про просування контенту в соціальних мережах і прибув рейсом з Мінська.

У його біографії знайшли факт незаконного відвідування окупованого Криму. В результаті і цей лектор отримав заборону в’їзду в Україну на 3 роки.

Також прикордонники застосували санкції до росіянки 1980 року народження. Вона прилетіла рейсом з Мінська для проведення лекцій та тренінгів. Співробітниками ДПСУ в цьому випадку було встановлено, що жінка займає посаду в забороненому в Україні інтернет-ресурсі.

Раніше повідомлялося, що прикордонники не пустили в Україну трьох російських політиків.
Відомо, що в столичних аеропортах "Бориспіль" та "Київ (Жуляни)" троє російських політиків намагалися потрапити в Україну, не вказавши мету перебування.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/trom-rosiyanam-propagandistam-vidmovili-u-vizdi-v-ukrainu-video”