Присуджуючи Україні технічну поразку, УЄФА керувалася правилом, яке вже застосовувала у Швейцарії

27.11.2020 00:01

Присуджуючи Україні технічну поразку, УЄФА керувалася правилом, яке вже застосовувала у Швейцарії

До відома тих, кого шокувало рішення УЄФА зарахувати технічну поразку збірній України з футболу з рахунком 0:3 через те, що матч Швейцарія — Україна в Лізі націй не відбувся через спалах COVID-19 в українській команді

Об этом сообщает Редакция news

Нагадаємо, тестування виявило коронавірус спочатку у трьох, потім ще у трьох гравців. Місцевий лікар передбачав, що інші футболісти теж уже заражені.

Читайте також: Шевченко не планує додатково викликати футболістів на матч проти Швейцарії

Так ось — це не прецедент, це правила УЄФА, згідно з якими команди, які не можуть забезпечити охорону здоров’я своїх гравців, програють. У Швейцарії ці норми вже застосовували.

13 серпня цього року в Лізі чемпіонів уперше було зараховано технічну поразку одній із команд через коронавірус.

Читайте також: Зінченко: Люди бажають мені та моїй сім’ї смерті

Фінал попереднього раунду кваліфікації ЛЧ 2020-2021 між "Дрітою" (Косово) і "Лінфілдом" (Північна Ірландія) був запланований на 11 серпня у швейцарському Ньоні, але не відбувся, тому що перед грою у двох гравців чемпіона Косова виявили коронавірус.

У підсумку всій команді довелося піти на самоізоляцію, і матч зіграти не могли.

Згідно з новим медичним протоколом і регламентом проведення єврокубків, "Дріті" зарахували технічну поразку з рахунком 0:3.

Наталя ІЩЕНКОДжерело статті: “http://gazetavv.com/news/sport/1606401899-prisudzhuyuchi-ukrayini-tehnichnu-porazku-uefa-keruvalasya.html”