"Просив дочку пестити його": Жінка розповіла, як її дитину розбещував відомий український фотограф (відео)

26.11.2020 23:41

Багато дівчаток-підлітків мріють стати моделями...

В мережі з’явилися нові деталі скандалу з відомим фотографом Олександром Ктиторчуком, якого затримали за підозрою в розбещенні неповнолітніх дівчаток. Матір однієї з дівчаток розповіла, як Ктиторчук розбещував її 15-річну доньку. Про це йдеться в оперативному відео, яке опублікував очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов, передають

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Жінка, обличчя якої було приховано, розповіла, що Ктиторчук підійшов до її доньки влітку і запропонував зробити фотосесію, оскільки заявив, що дівчинка є фотогенічною і у її зовнішності "щось є".

"Вони були з дітьми, гуляли просто компанією дітей. Саме на неї він звернув увагу, сказав, що вона дуже фотогенічна, що в ній "щось є". Дав візитку і попросив, щоб я передзвонила і він зробить фотосесію. Він зробив фотосесію. ...У цієї людини в мізках були думки з приводу дитини моєї. Я оцінила б це як домагання і схиляння до статевого акту. Відбувалося спокушання на той момент. Він просив (дочку — "Апостроф" ) пестити його. Наскільки я зрозуміла з її (дочки — ред.) слів, це було цього літа, їй було 15 років", — розповіла мама однієї з дівчаток.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/prosyv-dochku-pestyty-ioho-zhinka-rozpovila-iak-ii-dytynu-rozbeshchuvav-vidomyi-ukrainskyi-fotohraf-video-353934.html”