"Від пацанки до панянки": хто покинув проєкт у другому випуску

25.02.2020 04:04

На другому тижні проєкту "Від пацанки до панянки" викладачі Школи леді попрощалися з учасницею Анастасією Філіпською.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Так, 24-річна харків’янка Настя прийшла на реаліті Нового каналу, щоб стати більш жіночною і навчитися витримці та самоконтролю, повідомила пресслужба Нового каналу.

За словами дівчини, вона не вміє стримувати емоції й обожнює скандали. Через це постійно страждають її підлеглі. Останні шість років Анастасія Філіппская працює за кордоном – вона шеф-кухар у ресторані елітного гірськолижного курорту у Франції.

Анастасія Філіпська з суперницями

Анастасія Філіпська з суперницями

"Я намагалася не завалити жодного випробування. Докладати більше зусиль, ніж зазвичай. Вперше ходила на підборах. Хоча, маючи 85 кілограмів ваги, робити це зовсім непросто. І проявила себе, вважаю, нормально. Дівчата були значно слабшими", – підсумувала дівчина.

Але цих результатів для викладачів Школи леді було недостатньо – вони засумнівалися в щирості намірів Анастасії.

Анастасія Філіпська

Анастасія Філіпська

"Ми не впевнені в реальності мотивації. Точніше, ми сумніваємося, що Анастасія прийшла на проєкт, щоб змінити своє життя", – пояснила заступник директора Школи леді, мистецтвознавець і телеведуча Катерина Виноградова.

Відзначимо, Настя Філіпська стала першою, хто в статусі учениці Школи леді покинув проєкт. У зоні ризику опинилася також Вікторія Альохіна, яку цього тижня назвали найгіршою ученицею і вручили чорне перо.

Анастасія Філіпська

Анастасія Філіпська

Нагадаємо, одним із нововведень четвертого сезону стало те, що кожного тижня викладачі будуть визначати кращу і гіршу з "пацанок" і вручати їм відповідно біле і чорне перо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учасниця популярного реаліті "Від пацанки до панянки", 19-річна Юлія Чигринець поділилася моторошною історією про особисте життя. Дівчина розповіла, що рідний брат приковував її ланцюгами на весь день в сараї, а рідна мати просила, щоб Юлію били однолітки.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/vid-patsanki-do-panyanki-hto-pokinuv-proekt-u-drugomu-vipusku.htm”