Полковник ФСБ заговорив про розпад Росії

24.02.2020 12:50

Російський президент Володимир Путін, який мріє про реванш за розвал СРСР, не втримає кризову Росію, де населення все більше і більше не задоволене владою.

Об этом сообщает Руспрес


Loading...


Про це в інтерв’ю «Обозревателю» заявив політик і полковник ФСБ у відставці Геннадій Гудков, передає НАРОДНА ПРАВДА.


Гудков зазначив, що Путін думає, що залишиться при владі назавжди.


«Він вважає, що так, я вважаю, що ні. Не знаю прикладів вічної влади. Найбільша була у більшовиків — 70 років, і режим Кімів в Північній Кореї. Що-небудь обов’язково станеться, ми не вічні», — сказав Гудков і додав: «Я не кажу, що ми повинні чекати смерті Путіна, але думаю, він не втримає країну».


Політик зазначив, що зараз РФ перебуває у глибокій кризі, а невдоволення населення владою країни зростає.


«Немає жодної здорової ланки на сьогодні в російській державі, все хворе, гниле і фальшиве. Путін постаріє і стане немічним, так що ця влада себе давно вичерпала», — підкреслив Гудков, не виключаючи розпад Росії на кілька держав: «Повстання, бунт, війна, революція, що завгодно. Розпад на декілька держав не виключений».


У той же час він заявив, що не хотів би розвалу Росії, зазначивши, що чим більше країна, тим більше вона має вплив на світову цивілізацію. «Ось Китай ніж бере? Своєю величезністю. Не хотів би, щоб наша країна розвалювалася, але такий варіант дуже вірогідний. СРСР теж століттями створювалпсь, а потім раз — і зникла», — додав Геннадій Гудков.


Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що сподівається домовитися з президентом України Володимиром Зеленським про поліпшення відносин двох країн. Однак, за словами Путіна, після нормандської зустрічі позиція Зеленського дещо змінилася.


Також нагадаємо, що в інтерв’ю виданню ТАСС 21 лютого Володимир Путін заявив, що росіяни і українці — один народ, а до XVI між росіянами і українцями не було мовних відмінностей.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/24/polkovnyk-fsb-zagovoryv-pro-rozpad-rosiyi/”