Слідчий комітет РФ назвав винного у справі про згорілий SSJ100

Внаслідок пожежі на літаку в московському аеропорту «Шереметьєво» загинула 41 людина — Слідчий комітет РФ назвав винного у справі про згорілий SSJ100
Внаслідок пожежі на літаку в московському аеропорту «Шереметьєво» загинула 41 людина


Слідчі встановили, що пілот 5 травня цього року здійснив грубу посадку в аеропорту Шереметьєво

Об этом сообщает http://kompromat.icu


Слідчий комітет Росії в результаті розслідування встановив, що під час аварії літака Sukhoi Superjet 100 (SSJ-100) в Шереметьєво винен командир судна Денис Євдокимов.


Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на джерела.


Відзначається, що адвокати Євдокимова незабаром ознайомляться з матеріалами справи. Пілота звинуватили в загибелі понад 40 осіб, а саме в порушенні правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності заподіяння тяжкої шкоди здоров’ю людини, смерть двох і більше осіб.


Слідчі встановили, що пілот 5 травня цього року здійснив грубу посадку в аеропорту Шереметьєво. На їхню думку, Євдокимов керував судном, порушуючи встановлені правила.


В результаті його помилки літак зруйнувався і загорівся. Також у відомстві нагадали, що загинули 40 пасажирів і один член екіпажу, ще 10 осіб отримали травми і пошкодження різного ступеня тяжкості.


Кримінальну справу проти Дениса Євдокимова порушили 2 жовтня. Тоді повідомлялося, що пілотові загрожує до семи років позбавлення волі або до п’яти років примусових робіт.


Нагадаємо, 5 травня повітряне судно, що слідувало сполученням Москва-Мурманськ здійснило аварійну посадку на злітно-посадкову смугу аеропорту «Шереметьєво». При посадці сталося загоряння фюзеляжу літака.


На момент загоряння на борту перебувало 78 осіб, серед яких троє неповнолітніх і п’ять членів екіпажу.


СК РФ повідомив, що внаслідок катастрофи загинула 41 людина.


За даними джерел, літак перед посадкою в аеропорту подав сигнал лиха, і потім зв’язок з ним пропав.


Стюардеса Тетяна Касаткіна, яка перебувала на аварійному літаку в аеропорту «Шереметьєво», розповіла про евакуацію пасажирів.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/slidchiy-komitet-rf-nazvav-vinnogo-u-spravi-pro-zgoriliy-ssj100-644063.html”