Зірвали опалювальний сезон: у Львівській області оголосили надзвичайну ситуацію

У двох містах Львівської області – Новояворівську та Новому Розділі – через зрив опалювального сезону оголошено надзвичайну ситуацію техногенного характеру.

Об этом сообщает http://vestnik-jurnal.com

Рішення про це в п’ятницю, 8 листопада, взяли на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

Там сказали, що компанія "Гарант Енерго М" не виконала покладені на неї зобов’язання, що дозволило б запустити системи теплопостачання в містах Новояворівськ і Новий Розділ.

Новини
Опалювальний сезон: стало відомо, у яких областях України ще немає тепла

"На сьогодні, всі терміни вичерпані. ООО" Гарант Енерго М "не виконало цих протокольних доручень. Підводячи підсумки та враховуючи інші обставини, констатуємо, що підприємство не здатне забезпечити роботу ТЕЦ і запустити опалювальний сезон в цих місцях", — зазначив директор департаменту розвитку і експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук.

У зв’язку з оголошенням НС місцева влада доручили облуправління ГСЧС підготувати документи і передати їх до Києва.

"Крім того, АРМА необхідно невідкладно розглянути можливість зміни керуючого, який неналежним чином виконує покладені на нього завдання з управління переданими активами. Також управлінню поліції області доручено забезпечити цілодобову охорону переданих ТОВ "Гарант Ененрго М" активів ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія-Новий Розділ", – додали у прес-службі ЛОДА.

Зірвали опалювальний сезон: у Львівській області оголосили надзвичайну ситуацію

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Львівській області в містах Новий Розділ і Новояворівськ під загрозою зриву опинився опалювальний сезон. Через це в ОДА готуються оголосити надзвичайну ситуацію.

У Львівській області через зрив опалювального сезону в відставку подав заходів 30-тисячного міста Новий Розділ Андрій Мелешко і його заступники.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/zirvali-opalyuvalnij-sezon-u-lvivskij-oblasti-ogolosili-nadzvichajnu-situatsiyu.htm”