Буковинцю не захотіли повертати гроші за придбаний неякісний холодильник


До Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області захисту споживачів неодноразово звертаються споживачі про порушення їх прав при реалізації та гарантійному обслуговуванні побутової техніки.

Об этом сообщает http://merating.com

Так, до управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області звернувся споживач щодо відмови в поверненні коштів за неякісний холодильник торгової марки «DELFA», який протягом гарантійного терміну експлуатації втратив свої споживчі властивості (незадовільне кріплення ущільнювача на дверцятах привело до попадання теплого повітря в холодильну камеру, що не відповідає технічним характеристикам зазначеними в інструкції з експлуатації).

Спеціалістами Управління, споживачу була надана допомога в написанні письмової заяви до суб’єкта господарювання з вимогою повернення коштів за неякісний товар, що має істотні недоліки.

За результатом звернення продавець визнав, що його відмова у задоволені вимог споживача безпідставна, не відповідає нормам законодавства про захист прав споживачів та повернув кошти споживачу за холодильник в сумі 6,0 тис.₴ Про це йдеться на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/bukovincyu-ne-zahotili-povertati-groshi-za-pridbaniy-neyakisniy-holodilnik-379997”