Республіканці зірвали закриті слухання про відносини Трампа з Україною

24.10.2019 00:56

Республіканці зірвали закриті слухання про відносини Трампа з Україною

Численна група конгресменів-республіканців у середу вдерлася на закриті слухання в Палаті представників, яке проходило в межах розслідування з імпічменту президента Трампа, зірвавши свідчення представниці Пентагону Лари Купер.

Про це йдеться в повідомленні американського видання The Hill.

Об этом сообщает http://kaktovottak.top со ссылкой на портал Грамотей

"Республіканці в Палаті представників штурмували закриті слухання в середу на знак протесту проти процесу розслідування демократів, зірвавши свідчення високопоставленого чиновника Міністерства оборони про відносини президента Трампа з Україною", — зауважує видання.

Десятки республіканців, у тому числі представників партійного керівництва, вторглися в залу слухань, де на той момент перебувала заступник помічника міністра оборони в питаннях Росії, України та Євразії Лора Купер в контексті розслідування з імпічменту. Протест очолив ярий соратник Трампа конгресмен Метт Гетц. Республіканці звинуватили демократів у проведенні нечесного розслідування. Вони заявили, що про хід слідства мають знати не тільки представники трьох комітетів (і демократів, і республіканців), залучених до розслідування, але й інші законодавці.

У відповідь на протест голова Комітету з питань розвідки конгресмен від демократів Адам Шифф залишив приміщення та переніс слухання на невизначений термін.

Як повідомляв Укрінформ, у вересні демократи ініціювали розслідування з імпічменту президента США Дональда Трампа. Під час слухань у вівторок тимчасово повірений у справах США в Україні посол Уільям Тейлор дав свідчення, які суперечать позиції Трампа та його оточення щодо "відсутності тиску" на Україну з боку адміністрації США.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2804784-respublikanci-zirvali-zakriti-sluhanna-pro-vidnosini-trampa-z-ukrainou.html”