Арахамія сказав, що в ефірі "Право на владу" виступить свідок пропозиції $30 тис. нардепам

23.10.2019 18:00

Арахамія анонсував перевірку нардепів на поліграфі

Голова парламентської фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія в коментарі журналістам сказав, що 24 жовтня в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" виступить свідком того, як нардепам із комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пропонували $30 тис. хабаря за відмову від голосування за законопроєкт №2047-д про ліквідацію корупційних схем під час оцінювання об’єктів нерухомості. Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает http://shamoneymaker.com со ссылкой на портал Грамотей

"Я туди приведу свідка, який прямо в ефірі дасть свідчення про ці $30 тис.", – сказав Арахамія.

За його словами, прямих доказів пропозиції хабаря нардепам немає.

Президент України Володимир Зеленський і Офіс президента вимагають від групи депутатів фракції "Слуга народу" пройти перевірку на поліграфі через відмову голосувати на засіданні парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики за законопроєкт №2047-д про ліквідацію корупційних схем під час оцінювання об’єктів нерухомості.

Президент і його адміністрація вирішили провести перевірку низки депутатів через інформацію, що ті, імовірно, відмовилися підтримувати проєкт закону №2047-д за винагороду, заявив екснардеп Сергій Лещенко. За його словами, депутатам заплатили по $30 тис. за відмову від голосування.

23 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно 11 народних депутатів за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія і заступник голови фінансового комітету Ради нардеп Олександр Дубінський повідомили, що пройдуть детектор брехні у прямому ефірі.

Зеленський заявив, що якщо перевірка на детекторі брехні встановить, що нардепи від "Слуги народу" брали хабарі, то ними мають займатися антикорупційні органи.

Арахамія сказав, що керівництво фракції "Слуга народу" веде переговори з відомствами, які мають досвідчених поліграфологів, щоб провести перевірку своїх нардепів із комітету.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-arahamija-skazav-shcho-v-efiri-pravo-na-vladu-vistupit-svidok-propozitsiji-30-tis-nardepam-1369688.html”