У ряди самоврядування українців Угорщини потрапили сепаратисти (ЗАЯВА)

У ряди самоврядування українців Угорщини потрапили сепаратисти (ЗАЯВА)

В неділю, 13 жовтня в Угорщині відбулися місцеві вибори, в ході яких також обиралися органи самоврядування національних меншин, у тому числі української.

З результатів цих виборів Посол України в Угорщині Любов Непоп зробила заяву. В ній вона висловлює занепокоєння з того приводу, що до органів самоврядування українців Угорщини потрапили особи, які ставили під сумнів територіальну цілісність і суверенітет України.

Об этом сообщает http://topwebbusinesses.net

"Ми не можемо не висловити своє публічне занепокоєння у зв’язку з тим, що за результатами виборів до органів самоврядування українців Угорщини потрапили і ті, хто раніше своїми вчинками чи висловлюваннями ставили під сумнів територіальну цілісність і суверенітет України", — зазначила Любов Непоп.

Посол України в Угорщині також переконана, що українська громада має право очікувати на публічні роз’яснення позиції щодо зроблених раніше публічних заяв і дій, спрямованих проти територіальної цілісності України.

"Закликаємо українців Угорщини, які насправді вболівають за долю України і українсько-угорських відносин, об’єднатися і не дозволити маніпулювати собою.

Ми готові до взаємодії з усіма українськими організаціями та представниками, які стоять на цих позиціях, і виключаємо можливість співпраці з тими, хто ставить під сумнів територіальну цілісність нашої держави чи намагається розсварити українців та угорців, маніпулюючи історією", — зазначила Любов Непоп.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/637698”