Megogo запустив канал з трейлерами

На платформі Megogo розпочав мовлення інтерактивний канал «[М] Трейлери HD».

Megogo запустив канал з трейлерами
Megogo запустив канал з трейлерами

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Об этом сообщает http://samoychka.org

Канал мовитиме цілодобово. Програмна сітка складатиметься з трейлерів різножанрових новинок кіно і мультфільмів 2018-2019 року. Функціонал каналу дає можливість обрати до перегляду будь-який трейлер із переліку, що представлений у програмі. Протягом тижня в ротації каналу буде понад 600 відео.

Глядачі каналу на Smart TV матимуть додаткову функцію «Дивитися», що дозволить одразу перейти на сторінку фільму або мультику для швидкої можливості подивитися контент.

«Канал «[М] Трейлери HD» економитиме час глядачів, який вони витрачають на пошук контенту. Достатньо просто відкрити канал, переглянути трейлер або обрати з переліку запропонованих. А далі – тільки найкраще кіно високої якості», – йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, Megogo запустив понад 40 каналів з рекомендованими плейлистами-добірками Серед найпопулярніших: «[М] Кінохіт HD», «[М] Мегахіт HD», «[М] Трилери HD». Нещодавно компанія запустила дитячий канал «[M] LEGO HD».Джерело статті: “https://detector.media/rinok/article/170926/2019-09-20-megogo-zapustiv-kanal-z-treilerami/”