Депутати ВР працюватимуть сьогодні “до переможного”

Депутати ВР працюватимуть сьогодні “до переможного”

Верховна Рада проголосувала за продовження роботи після 18:00 до вичерпання всіх питань порядку денного.

За це проголосував 281 народний депутат, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Пропоную про всяк випадок, бо вчора, щоб ми продовжили свою роботу після 18-ї, якщо це буде необхідно... Тому пропоную продовжити наш робочий день до того, як ми вичерпаємо порядок денний", — сказав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Раніше у кулуарах парламенту Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прогнозував, що Рада у четвер може працювати орієнтовно до 19:30.

Як повідомляв Укрінформ, Рада у четвер запланувала перейти до розгляду законопроєкту “Про внесення змін до статті 116 Регламенту Верховної Ради України щодо вимог до пропозицій і поправок до законопроєкту, що готується до другого читання”.

Ще один пакет запропонованих змін до Регламенту стосується запровадження електронного документообігу, пов’язаного із законодавчим процесом (законопроєкт №1044).

У четвер ВР запланувала також розглянути три законопроєкти — основний і альтернативні — щодо покарання депутатів за прогули. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту рекомендував ухвалити проєкт №1035-2: ним пропонується позбавляти нардепів зарплати за пропуски без поважних причин понад третини пленарних засідань, більш ніж половина засідань комітетів ВР.

Також Рада сьогодні має розглянути президентський законопроєкт про зміну організації оборони України (№1011). Так, його ухвалення дозволить законодавчо закріпити необхідність розробки та затвердження Президентом Плану оборони держави та затвердження його структури.

Водночас серед питань, передбачених порядком денним на 11 вересня, є розгляд законопроєкту №1008 “Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування”, внесеного Президентом. Цей документ передбачає загалом перезапуск судової реформи.

Окрім того, Верховна Рада має розглянути близько десятка законопроєктів у сфері економіки та фінансів.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2778847-deputati-vr-pracuvatimut-sogodni-do-peremoznogo.html”