Будуть лякати Трампом, агітуючи за Байдена

Будут пугать Трампом, агитируя за Байдена

Є відчуття, що істеблішмент Демократичної партії США і його спонсори намагатимуться за будь-яку ціну забезпечити виграш праймеріз Джо Байдену. Ймовірно, скоро з кожного праски почнуть говорити про те, що тільки старовина Байден може врятувати нас від Трампа. Що тільки колишній віце-президент, такий респектабельний і помірний, зможе перетягнути на свій бік тих, хто вагається поміркованих республіканців, які перебувають в жаху від Трампа. Що ті ж самі помірні сховаються під трамповское крило, якщо побачать, що у фінал вийшли Сандерс або Уоррен.

А на ділі істеблішменту демпартії Трамп менш страшний, ніж «свої» прогресивні. Трамп ніяк не загрожує економічному статус-кво. Клінтон, Байден & Co — бенефіціари згнилої соціально-економічної системи, проблеми якої зайшли так далеко, що косметичний ремонт допомогти вже не може. Потрібна радикальна перебудова системи освіти, медицини, оподаткування, двопартійної політичної системи, банківської сфери і т. д. А така реформа спонсорам Клінтон і Байдена страшніше, ніж Трамп.

Однак саме Трампом нас і будуть лякати, агітуючи за Байдена. І знову кандидат істеблішменту — як і у випадку з Клінтон — не блищить. І є великі сумніви, що він може виграти у Трампа. Необаятельный. Так собі оратор. З сумнівним бекграундом (корупційні скандали). Можливість залучити якихось гіпотетичних помірних республіканців — утопія. Поміркованих республіканців залишилося півтора інваліда, традиційні помірні в Америці провалилися точно так само, як в інших країнах Заходу. Для перемоги над Трампом слід було б залучати як раз малозабезпечених республіканців, які можуть проголосувати за Сандерса або Уоррен, але ніколи не проголосують за Байдена.

Здавалося б, логіка повинна підказати демократам, що не варто наступати на ті ж граблі і запускати варіант «Клінтон 2.0». Але у еліти демпартії або ні логіки, або вони користуються якийсь інший.Джерело статті: “http://povin.com.ua/225447-22-08.html”