У дружини вінницького копа рак. Потрібно 90 тисяч доларів, щоб врятувати життя


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 3
У дружини вінницького копа рак. Потрібно 90 тисяч доларів, щоб врятувати життя

Вінницький патрульний поліцейський Олег Карлінський був у зоні ООС, коли зателефонувала дружина і повідомила йому страшну звістку. У неї, матері однорічного малюка, лікарі виявили злоякісну пухлину.

— Богдана зрозуміла, що з нею відбувається щось дивне, коли займалась фізичними вправами. Качаючи прес, вона відчула біль у животі. Насправді в той момент лопнула пухлина, про яку дівчина ще навіть не здогадувалась, — розповідає вінничанка Тетяна Плахотнюк.

Ембріональна карцинома яєчника – саме так звучить діагноз дружини патрульного. Дівчині вже зробили операцію – видалили частину жіночих органів. Але лікарі стверджують, що на клітинному рівні рак може прогресувати, тому їй просто необхідно прийняти близько 6-ти сеансів хіміотерапії. Вартість лише однієї – близько 15 тисяч доларів!!! Це нереальні гроші для цієї родини.

— На фото ви бачите 24-річну Карлінську Богдану Василівну, а на руках у неї 1,5-річний син, якому дуже потрібна повноцінна сім’я, — зазначає вінничанка.

Друзі та колеги чоловіка дуже просять всіх і кожного не залишитись осторонь проблеми цих молодих людей.

— Богдана повинна жити, адже їй є, заради кого! Вона не мріє про відпустку, про відпочинок на морі чи в горах, її мрія відрізняється від наших із вами – вона хоче жити. Вона мріє бачити, як росте її син. Вона не хоче бачити заплаканих очей матері. Давайте допоможемо цій дівчині, адже як би це голосно не звучало, але її життя залежить від нас із вами, — благає Тетяна Плахотнюк.

Номер картки для допомоги: 5168 7573 6455 7217 — Карлінська Богдана Василівна

.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Groshi/u-druzhini-vinnitskogo-kopa-rak-potribno-90-tisyach-dolariv-schob-vrya-10920017.html”