У Львові виборцям без прописки на дільниці видали бюлетені мажоритарного округу

21.07.2019 16:22

Видали зайві бюлетені. Такий казус у день голосування стався на одній з дільниць Львова. Йдеться про ДВК №462036, що на вулиці Мельника. Одна із членкинь цієї комісії видала чоловікові з дружиною на два бюлетені більше.

Зважаючи на те, що сім’я прийшла проголосувати не за місцем своєї прописки, вони не мали права голосувати за депутатів-мажоритарників. Однак членкиня комісії про це не знала, розповів голова ДВК.

«Він не був кинутий в урну. Його забрали і поклали у ту стопочку, яка потім буде помічена як зіпсовані. Це виглядало просто як помилка», – розповіла спостерігачка Ганна Величко.

Пара виборців помітила зайві бюлетені вже у кабінці і самі ж чемно повернули їх членам комісії. Ці бюлетені зразу ж погасили.

«Отут два контрольних талони. Вони повернули нам то все. Ми відрізали, загасили при них. Зранку казали, уважно дивіться на ті бюлетені, які не треба видавати тим, хто поміняв місце. Зробила, а потім напевно схопилася», – розповів голова ДВК №462036 Ігор Горожанкін.Джерело статті: “https://zaxid.net/u_lvovi_vibortsyam_bez_propiski_na_dilnitsi_vidali_byuleteni_mazhoritarnogo_okrugu_n1485782”