Instagram буде приховувати лайки під фото

Instagram запускає оновлення, яке буде приховувати кількість лайків під фотографіями. Адміністрація вважає, що соцмережі можуть психологічно травмувати молодих людей.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Liga.net.

"Нововведення почнуть тестувати спочатку в кількох країнах: Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії, Італії, Японії та Бразилії", – йдеться у повідомленні.

Зараз користувачі Instagram бачать загальну кількість осіб, яким сподобалося фото або пост. У новій пробній версії буде показаним тільки ім’я останнього користувача, який вподобав пост, а далі під повідомленням вказуватимуть "та інші".

Приховувати кількість лайків адміністрація соцмережі вирішила через побоювання, що соціальні платформи можуть сприяти низькій самооцінці та психологічно травмувати молодих людей.

"Ми сподіваємося, що цей тест зніме тиск на користувачів через те, скільки лайків, отримає повідомлення, щоб ви могли зосередитися на тому, щоб ділитися тим, що вам подобається", – йдеться у заяві директора з політики Facebook в Австралії та Новій Зеландії Міа Гарлік.

Мета оновлення у тому, щоб користувачі відчували себе менш залежними від сторонніх оцінок. В Instagram зазначили, що нова функція не вплине на інструменти вимірювання для бізнесу. Користувачі зможуть побачити список людей, яким сподобався контент, просто натиснувши на нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • У Facebook та Instagram блокуватимуть білий націоналізм і сепаратизм
  • Facebook змінить дизайн: якою стане соцмережа

Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/43672/instagram-bude-prihovuvati-layki-pid-foto/”