Хіти тижня. "Через таких, як ти, війна тут йде! А ти чешеш таку хрінь!": Мешканець Краматорська поставив на місце фаната "русского міра" (відео)

16.07.2019 19:35

Українець з Донбасу яскраво поставив на місце громадського діяча Олександра Скубченка, який затято виступає за надання регіонального статусу російській мові і поширює фейки про утиск російськомовних громадян в Україні.

Емоційну відповідь патріот озвучив, зателефонувавши до студії "Магнолії-ТВ", передають .

"Це Краматорськ. Слухаю цього молодика – він взагалі розуміє, яку нісенітницю і ахінею несе з приводу мови?! А чим відрізняється Донецьк і Донбас? Тут що, золота жила така йде, що нам потрібна регіональна російська мова? Про що ви взагалі говорите? У нас суржик є, ми говоримо будь-якою мовою, ми виїжджаємо в Харків і вже спілкуємося іншою мовою. А ви чешете таку хрінь!" – сказав житель сходу України.

"Через таких, як ви, війна тут! Путін, що, запитує в селах, хто якою мовою розмовляє?! І гинуть всі підряд: болгари, гагаузи, росіяни, українці! А ти сидиш розумну пику робиш! Негіднику, через таких, як ти, війна тут йде!" – розгнівано додав патріот.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-cherez-takykh-iak-ty-viina-tut-ide-a-ty-cheshesh-taku-khrin-meshkanets-kramatorska-postavyv-na-mistse-fanata-russkoho-mira-video-286336.html”