Волонтери з Польщі впорядковують могили своїх предків на Хмельниччині

У селі Ганнопіль Славутського району взялися за прибирання старого кладовища та впорядкування могил. Але не силами комунальних служб, а волонтерів із польського міста Явож, повідомляє depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Одинадцять волонтерів десять днів впорядковуватимуть могили на польському кладовищі. Як зазначив керівник волонтерської місії Маріуш Бараньскі, такі акції він особисто проводить уже третій рік, а інші польські спільноти уже протягом десяти років приїздять в Україну і впорядковують могили своїх предків.

"Для нас це приємна новина і ми щиро дякуємо молодим людям, які так трепетно і небайдуже ставляться до памєяті своїх нащадків. Будемо сприяти усім, чим зможемо, допомагати матеріалами та усім, що будете потребувати", — зазначила голова громади Маргарита Медведюк.

Цьогорічна акція організована Фондом Студія Схід і Кураторій Освіти у Вроцлаві під патронатом TVP Вроцлав (Телевізія польська Вроцлав).

Читайте також: Український "Блокпост пам’яті" представили у Польщі (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Джерело статті: “https://khm.depo.ua/ukr/khm/volonteri-z-polshchi-vporyadkovuyut-mogili-svoikh-predkiv-na-khmelnichchini-20190711993020”