В Італії через сильний град 18 людей потрапили до лікарні

В Італії через сильний град 18 людей потрапили до лікарні

В центральній Італії у комуні Пескара в регіоні Абруццо, що розташовані в районі узбережжя Адріатичного моря, випав град розміром з апельсин. Про це повідомляє агенція ANSA.

Град випав у комуні Пескара в регіоні Абруццо. Через рани, завдані величезними градинами, 18 людей опинилися у лікарняному відділі невідкладної допомоги. В лікарні опинилася і вагітна жінка з пораненнями обличчя і голови.

Повідомляється, що постраждали дістали забої голови і рани, їм накладають шви.

WOW!!! BRUTAL #hailstorm with huge hail in Pescara, #Italy this afternoon 10th July! Video via Cottage_viaggi IG #SevereThunderstormWarning #extremeweather pic.twitter.com/jNzPRlPM0h

— WEATHER/ METEO WORLD (@StormchaserUKEU) 10 липня 2019 р.

В одній з лікарень Пескари при цьому через негоду склалася критична ситуація, оскільки водою залило перший поверх, через що всі операційні були змушені припинити роботу.

Bad weather. In Italy #EmiliaRomagna e #Marche #spiagge #maltempo #marche #conero #meteo #grandine #pescara #hail #hailstorm #severeweather #storm #temporale #Abruzzo #pioggia #lameteo #grandine #temporale pic.twitter.com/PIUYhlMWJt

— Vlad Fabian (@vlafbi) 10 липня 2019 р.

Також водою залило паркувальний майданчик з близько двома десятками автомобілів співробітників лікарні. Повідомляється, що рівень води на майданчику зараз складає 2 метри.

Окрім того, град завдав серйозних збитків і самому місту Пескара: пошкоджені автомобілі, вибите скло у вікнах, пробиті дахи будинків.

Від негоди зараз страждають північний регіон Емілія-Романья, центральний Абруццо та область Марке.


Джерело статті: “https://zaxid.net/v_italiyi_cherez_silniy_grad_18_lyudey_potrapili_do_likarni_n1485104”