"Люди би їх порвали": родичі вбивці не з’явилися на похороні 11-річної Дарини Лук’яненко

"Люди би їх порвали": родичі вбивці не з’явилися на похороні 11-річної Дарини Лук’яненко

У райцентрі Іванівка на Одещині попрощалися з жорстоко вбитою 11-річною Даринкою Лук’яненко. 22-річному односельцю, який зізнався у вбивстві, уже обрали запобіжний захід, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дівчинку ховали в закритій білій труні. Вінки та квіти несли діти, які вчилися, танцювали та просто приятелювали з Даринкою. Важку похоронну процесію не всі витримують – непритомних забирає швидка. У всіх сльози на обличчі. "Наше янголятко маленьке. Інколи здається, що це страшний сон, зараз прокинуся і знову обніму її", — каже одна з присутніх. На похорон прийшли чи не всі жителі Іванівки, крім батьків Миколи Тарасова. Він — єдиний підозрюваний у вбивстві дитини. Ще напередодні односельці попередили родичів, аби ті навіть не думали приходити на прощальну церемонію. "Люди би їх порвали тут", — каже місцева жителька Тамара Виноградова. Мати підозрюваного каже, що хотіла прийти. "Я хотіла до людей вийти. Хай вони зі мною зроблять, якщо вважають гідним убити – убийте, спаліть, будь ласка. Я прийму все, що вирішать люди", — каже Марія Тарасова.

ВідеоВбивство 11-річної Дарини Лук’яненко: суд взяв підозрюваного під арешт

З жорстоко вбитою 11-річною Дариною Лук’яненко попрощалися у райцентрі Іванівка на Одещині. На поховання прийшло чи не усе селище, згорьовані люди просто на кладовищі непритомніли. Дарина зникла, коли йшла на гурток танців. Її шукали тиждень, і знайшли мертвою у вигрібній ямі у сусідському будинку. 22-річний односелець зізнався у вбивстві.

Вбивство 11-річної Дарини Лук’яненко: суд взяв підозрюваного під арешт
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

У цей час в Одесі її сину обирали запобіжний захід. Молодик мав пригнічений вигляд, але на запитання судді відповідав чітко. Розповів про останні хвилини дівчинки: "Я сказав, щоби на хвилинку зайшла, і вона зайшла. Убив через хвилин 15-20. Нікого вдома не було". На запитання про мету вбивства відповів: "Я не знаю". Адвокат навіть не заперечує проти позиції прокуратури взяти підозрюваного під варту без права на заставу. "Мій клієнт визнає свою провину, а в подальшому ми будемо вирішувати, виходячи з тих експертиз, із тих доказів, які будуть надані стороною обвинувачення", — пояснив Денис Загорнюк.

У п’ятницю слідчі також оприлюднили і результат судово-медичної експертизи. За ними, дитина померла від великої втрати крові – підозрюваний вдарив її ножем у сонну артерію. Сам злочин слідчі повязують із сексуальним підґрунтям. Підозрюваному Миколі Тарасову загрожує довічне ув’язнення.

Як відомо, 11-річна Дарина Лук’яненко із селища Іванівка на Одещині зникла 13 червня, її шукали 6 днів. 19 червня поліція знайшла її тіло у вигрібній ямі. Поліція опублікувала відео обшуку будинку, де знайшли тіло Лук‘яненко. Потім було оприлюднене фото підозрюваного. Ним виявився 22-річний сусід дівчинки, який зізнався у скоєнні злочину.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, поліція вважає основним мотивом вбивства сексуальний.

TСН.ua зібрав усе, що зараз відомо про зникнення Дар’ї Лук’яненко.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/lyudi-bi-yih-porvali-rodichi-vbivci-ne-z-yavilisya-na-pohoroni-11-richnoyi-darini-luk-yanenko-1366590.html”