Був не один в квартирі: копи розглядають версію вбивства Дмитра Тимчука

На момент загибелі народний депутат від «Народного фронту», координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук перебував у квартирі не один. Зараз правоохоронці розглядають версію вбивства.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, перші коментарі з місця трагедії дали голова Національної поліції Сергій Князєв і заступник голови Нацполиции Андрій Крищенко.

Князєв, зокрема, говорить про те, що під час інциденту в квартирі з Тимчуком перебувала його дружина.

Про це раніше, нагадаємо, повідомляв і Telegram-канал «The Newsroom».

“У поліцію надійшло повідомлення від громадянина Копитька, він повідомив, що до нього за допомогою звернулася дружина Тимчука, яка знайшла свого чоловіка в квартирі з вогнепальним пораненням голови”, – говорилося в повідомленні Telegram.

Поки що Князєв каже, що розглядаються кілька версій трагедії:

“Нещасний випадок, необережне поводження з вогнепальною зброєю, а також версії кримінального характеру також будуть розглядатися”.

Разом з тим у коментарі “Українській правді” прес-секретар поліції Ярослав Тракало заявив, що кримінальне провадження відкрито за статтею 115 Кримінального кодексу “Умисне вбивство”.

Народний депутат Антон Геращенко в коментарі “112” заявив, що Тимчука знайшла його дружина. Однак коли приїхала “швидка”, той помер.Одночасно полковник Держприкордонслужби України, журналіст Олег Слободянюк вважає попередню версію смерті Дмитра Тимчука сумнівною. Він каже, що Тимчук був професійним військовим, взагалі не вживав алкоголь і добре знається на зброї.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/19/buv-ne-odyn-v-kvartyri-kopy-rozglyadayut-versiyu-vbyvstva-dmytra-tymchuka/”