"Малорусскій мір": Зеленського застерегли від загравання з росіянами

Директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович застеріг президента Володимира Зеленського від "загравання" з росіянами.

В інтерв’ю "Цензор.нет" В’ятрович висловив думку, що творчість і продукти студії "Квартал 95", лідером якої був Зеленський, вказують на те, що йому нібито "важко стати українським президентом".

"Це "малорусскій мір". Це версія глупуватих українців, які саме в такому образі подобаються росіянам. З одного боку, вони трохи інші, адже ходять у шароварах, їдять сало, галушки та вареники. З іншого боку, вони схожі на росіян, можливо, трохи дурніші. Ця версія дуже подобається росіянам", – сказав В’ятрович.

Новини
Скандал із Жуковим: у В’ятровича посперечалися із Зеленським через пам’ятник у Харкові

"І одне з моїх застережень до Зеленського як до людини, а не як до політика, – це те, що він популяризував цей огидний образ українця", – заявив він.

В’ятрович та Зеленський

В’ятрович та Зеленський

колаж obozrevatel

Як писав OBOZREVATEL, В’ятрович підірвав мережу сильним постом про досягнення Майдану, звинувативши українців у несправедливому ставленні до тих, хто "зробив революційні зміни можливими".

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/maloruskij-mir-zelenskogo-zasteregli-vid-zagravannya-z-rosiyanami.htm”