Говорили про зміни – Тимошенко про зустріч із президентом

12.06.2019 23:26

У питаннях дострокових парламентських виборів та реальних змін, на які так чекають українці, – ми із президентом однодумці.

Про це розповіла лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко у прямому ефірі на телеканалі "112 Україна", коментуючи свою зустріч із Володимиром Зеленським 12 червня, повідомляється на сайті політсили.

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Прес-служба "Батьківщини"

За її словами, головними темами розмови з главою держави стали – як не допустити руйнації дострокових виборів і не втратити жодного дня заради справжніх перетворень і результатів для людей, які можна досягти вже зараз.

"Щодо виборів і перетворень в економіці та соціальній сфері – ми однодумці. Наша команда разом робитиме все можливе, щоб наступні п’ять років для України стали успішними і щоб кожна людина відчула зміни якнайшвидше. Щоб не звіти були красивими, а життя людей", – зазначила вона.

Глава держави та лідер фракції обговорили напрямки змін, які зараз треба робити в країні, додала Тимошенко. "Наша команда вважає, що вікно можливостей відкрито. Цей шанс для країни категорично не можна втратити", – наголосила політик.

Окрім того, голова партії запропонувала, щоб "Батьківщина", "Слуга народу" та "Голос" об’єдналися для боротьби з "монстрами корупції" режиму попередньої влади, які хочуть потрапити до парламенту за мажоритарними округами.

Тимошенко також зауважила: не можна допустити, щоб Конституційний Суд зруйнував дострокові парламентські вибори. "Це означатиме, що стара більшість в парламенті переможе зміни, на які люди очікують. Рішення про перенесення буде незаконним, корупційно або політично вмотивованим", – підсумувала вона.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/govorili-pro-zmini-timoshenko-pro-zustrich-iz-prezidentom.htm”