Зеленський вирішив почати своє президентство з антиконституційного кроку

Президент Володимир Зеленський під час своє інавгурації — Зеленський вирішив почати своє президентство з антиконституційного кроку
Президент Володимир Зеленський під час своє інавгурації
Так поводилися більшість диктаторів — говорили, що вони реалізують волю народу, при цьому замовчували про верховенство права, Конституцію та закони


Ну що ж, гірші прогнози, на жаль, починають справджуватися. Президент Зеленський вирішив почати свої президентство з антиконституційного кроку — «розпуску Парламенту», як він сказав.


По-перше, конституційних підстав для цього немає. А по-друге, антипарламентаризм і апеляція до прямої демократії, чим була насичена його виборча програма, — це два основні інструменти чи симптоми прагнення узурпації влади.


Так поводилися більшість диктаторів — говорили, що вони реалізують волю народу, при цьому замовчували про верховенство права, Конституцію та закони.


Сподіваюся у Верховній Раді знайдеться 45 народних депутатів, які не побояться підписати подання в Конституційний Суд для захисту Конституції.


Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Джерело статті: “https://glavcom.ua/columns/igorkoliushko/zelenskiy-virishiv-pochati-svoje-prezidentstvo-z-antikonstituciynogo-kroku-595084.html”