Разом з Коломойським в Україну прилетіли нардеп і співвласник 95 кварталу - Схеми

Разом із бізнесменом, колишнім акціонером ПриватБанку Ігорем Коломойським на літаку з Ізраїлю в Україну прилетіли депутат Верховної Ради від партії «Відродження» Андрій Шипко та співвласник «95 кварталу» Тімур Міндіч. Про це повідомляють журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» Радіо Свобода.

Літак групи «Приват» з бортовим номером UR-PRT приземлився о 2:30 ночі 16 травня у Дніпрі. Раніше журналісти у розслідуванні «Бенефіціар» повідомляли, що Міндіч і Шипко неодноразово відвідували офіс Коломойського в Ізраїлі напередодні другого туру виборів президента.

  • У коментарі theБабелю Коломойський підтвердив, що повернувся в Україну. На уточнююче питання, чим займеться насамперед, бізнесмен відповів, що не знає.
  • Олігарх не був в Україні від червня 2017 року й мешкав у Женеві, Швейцарія. Від вересня 2018 року жив в Ізраїлі, у місті Герцлія. В інтервʼю «Схемам» Коломойський говорив, що перебрався зі Швейцарії в іншу країну «через сімейні обставини». Він заявляв, що планує повернутися в Україну після інавгурації Володимира Зеленського.
  • Коломойський також запевнив, що відреагує спокійно, якщо Зеленський перестане з ним спілкуватися після того, як очолить державу.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/30272-shemi-razom-z-kolomoyskim-v-ukrajinu-priletili-spivvlasnik-95-kvartalu-ta-nardep-z-vidrodzhennya”