«Олімпійське лелеченя»: завтра визначать найсильнішу шкільну команду Львівщини

У Львові 17 травня відбудеться фінал обласних змагань серед школярів «Олімпійське лелеченя». Про це Львівському порталу повідомили організатори.  • banner-time-of-stories-470x200-2
  • 470x200
  • 470_200
  • 470x200

Захід спрямований на реалізацію одного із найважливіших напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – надихнути молодь всього світу долучитись до спорту та жити за олімпійськими цінностями.

За перемогу боротимуться 30 найкращих шкільних команд області, сформованих з учнів віком 12-14 років (склад команди: 6 хлопців та 6 дівчат). Всі ці команди стали переможцями спершу загальношкільного етапу змагань, а згодом й районного (міського) етапу. І ось незабаром поміряються силами на обласному етапі. У програмі фіналу – спортивна естафета, перетягування линви та олімпійська вікторина. Початок об 11:00.

Особливий гість змагань – відомий львівський боксер зі світовим ім’ям, заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор, чемпіон світу серед професіоналів – Андрій Котельник.

Переможець не лише здобуде звання найсильнішої шкільної команди Львівщини, але й отримає путівку на всеукраїнський фінал «Олімпійського лелеченя», який відбудеться у вересні 2019 року у Пущі-Водиці (МДЦ «Артек»).

Додамо, що фінал розпочнеться об 11.00 на стадіоні спортивного комплексу «Динамо» (вул. Янева, 10).


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/05/16/olimpijske-lelechenya-zavtra-vyznachat-najsylnishu-shkilnu-komandu-lvivshhyny”