Суд відмовився продовжити відсторонення від посади голови Херсонської облради Мангера

Суд відмовився продовжити відсторонення від посади голови Херсонської облради Мангера — фото

khor.gov.ua

Владислав Мангер

khor.gov.ua


Шевченківський райсуд Києва відмовився продовжити відсторонення від посади голови Херсонської облради Владислава Мангера, підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк.

Про це повідомляє Громадське.

Сторона обвинувачення просила продовжити відсторонення Мангера на 2 місяці, наголошуючи на ризиках тиску на потенційних свідків та необхідності проведення допитів та експертиз.

Натомість сторона захисту заперечувала, аби суд продовжив вісторонення від посади. Захист вважає, що посада Мангера не передбачає впливу на депутатів, він лише координує проведення нарад.

Адвокати додали до матеріалів заяву депутатів обласної ради з вимогою повернути Мангера на посаду, та наголосили, що прокурори мали місяць на допит Мангера.

Сам Мангер підтримав своїх захисників та наголосив на тому, що не має можливості впливати на депутатів, а свідчення інших підозрюваних Торбіна та Павловського — суперечливі.

Прокуратура може оскражити рішення суду.

Нагадаймо, що термін відсторонення Мангера з посади сплив 8 квітня. В цей же день його госпіталізували через проблеми з серцем. За заявами адвокатів, Мангер знаходився в реанімації.

Через госпіталізацію засідання суду, на якому мали розглянути продовження на два місяці терміну відсторонення Мангера, перенесли.

Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Він назвав це "політичним замовленням" і заявив, що не має наміру ховатися від слідчих.

31 липня 2018 року Катерину Гандзюк в Херсоні облили сірчаною кислотою. Вона отримала хімічні опіки понад 35% поверхні тіла і померла в лікарні 4 листопада.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/sud-vidmovivsya-prodovzhiti-vidstoronennya-vid-posadi-golovi-hersonskoji-oblradi-mangera-50016597.html”