Міграційна служба видаватиме українцям ID-картки в день другого туру президентських виборів

Міграційна служба видаватиме українцям ID-картки в день другого туру президентських виборів

Підрозділи Державної міграційної служби України з 8:00 до 20:00 неділі, 21 квітня, – дня проведення другого туру президентських виборів, видаватимуть паспорти громадян України у формі ID-картки, які вже готові до видачі. Також громадяни України зможуть отримати готовий ID-паспорт і в переддень виборів – у суботу, 20 квітня з 9:00 до 16:45.

Зазначимо, що в день першого туру президентських виборів, який відбувся 31 березня, міграційна служба також видавала вже виготовлені ID-паспорти. Зокрема, у Львівській області в цей день було видано 97 паспортів громадян України, а у переддень виборів (30 березня) – 677 паспортів.

За повідомленням Державної міграційної служби, перевірити стан оформлення паспорта можна через її електронні сервіси: «Перевірка стану оформлення документів», «Чат бот Viber» та «Чат бот Telegram».

У Державній міграційній службі також наголосили, що, згідно із роз’ясненням ЦВК, для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях громадянам України не потрібно подавати жодних додаткових документів, окрім паспорта у формі ID-картки або ж паспорта у формі книжечки, адже ці обидві форми документа є рівнозначними та самодостатніми.

Нагадаймо, що понеділок, 15 квітня є останнім днем, коли виборці зможуть тимчасово змінити місце голосування в другому турі президентських виборів.


Джерело статті: “https://zaxid.net/migratsiyna_sluzhba_vidavatime_ukrayintsyam_id_kartki_v_den_drugogo_turu_prezidentskih_viboriv_n1479554”