Новини 21 березня: про "Нафтогаз", проблеми з ракетами та другий транш від ЄСПро що всі говорили сьогодні?


Про зміну статуту "Нафтогазу". Кабінет Міністрів вніс зміни до статуту НАК "Нафтогаз України", наділивши збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови та членів правління без подання наглядової ради.


Про проблеми з ракетами. Російська приватна компанія S7 Space планує з квітня розірвати контракт, укладений з українським підприємством "Південмаш" на виробництво 12 ракет-носіїв "Зеніт".


Про подвоєння прибутку Ахметова-Новинського. Чистий прибуток гірничо-металургійної групи "Метінвест", за підсумками 2018 року зріс на 93% в порівнянні з попереднім роком, тоді як собівартість виробленої продукції зросла на 35%.


Про другий транш макрофінансу. У Євросоюзі готові надати уряду України другий транш макрофінансової допомоги у розмірі 500 мільйонів євро.


Про прибуток Приватбанку. За підсумками перших двох місяців 2019 року чистий прибуток державного "Приватбанку" становив 5,2 мільярда гривень, що на 4 мільярди більше за аналогічний показник минулого року.


Про шумову розмітку трас. У нових державних будівельних нормах щодо проектування доріг пропонується передбачати на дорогах І та ІІ категорій влаштування фрезерованих шумових смуг.


Ви хочете знати більше?


Новий контракт — новий Коболєв. Чому "Нафтогаз" вже не буде жити як раніше


Хто більше виграє від продовження контракту з Андрієм Коболєвим: сам глава "Нафтогазу" чи його одвічний опонент прем’єр-міністр Володимир Гройсман?


Апетити без меж. Як депутати збільшують видатки бюджету на трильйони


Під час бюджетного процесу депутати постійно пропонують до проекту фінплану тисячі поправок, які потребують трильйонів гривень. Хто з депутатів просив найбільше коштів з бюджету і на що?


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2019/03/21/646327/”