Компанія Jabil збільшила виробництво в Україні вдвічі

15.03.2019 12:50

Компанія Jabil збільшила виробництво в Україні вдвічі
Фото: Jabil

Компанія Jabil (NYSE: JBL), розробник продуктових рішень у сфері промислового дизайну, виробництва, постачання й управління продуктами, сьогодні відкрила новий майданчик на виробництві в Ужгороді, що збільшує потужності заводу удвічі, передає прес-служба компанії.

За словами виконавчого віце-президента Jabil Алессандро Парімбеллі, у відкриття другої черги інвестовано $16 млн. Загальні інвестиції в завод з 2004 року склали $75 млн.

«Зі збільшенням заводу в Ужгороді Jabil суттєво нарощує потужність для задоволення потреб клієнтів, розширюючи присутність у Східній Європі», – зазначив Парімбеллі.

Новий завод буде займатися складанням мобільних телефонів, медіаплеєрів та комп’ютерної техніки для експорту в ЄС.

Розширення виробництва разом із відкриттям нового логістичного центру в Тисауйвароші (Угорщина) у жовтні 2018 року збільшує сукупну площу підприємств Jabil в регіоні ЕМЕА (Європа, Близький Схід і Африка) до понад 371 600 кв. м на 22 заводах у 14 країнах.

Завдяки новому виробничому майданчику на 20 700 кв.м, будівництво якого розпочалося в січні 2018 року, загальна площа високотехнологічного виробництва зі складськими приміщеннями складає 46 600 кв.м.

З моменту відкриття у 2004 році завод Jabil виготовив понад 100 млн пристроїв для замовників у трьох сегментах глобального ринку: автомобільному, інтелектуальної техніки та побутових пристроїв, а також телекомунікацій.

Jabil Ужгород має досвід в галузях комунікацій і мережевих рішень, споживчих та офісних товарів, а також автомобілебудування, забезпечуючи замовникам підтримку впродовж усього циклу виготовлення продукції.

Підприємство Jabil Ужгород, на якому працюють понад 3 000 працівників з високою кваліфікацією та знанням англійської мови, є одним з найбільших роботодавців у Закарпатській області. Після запуску другої лінії почнеться додатковий набір персоналу, чисельність працівників планую збільшити до 5 000 чоловік.

Нагадаємо: відкриття другого заводу зі збірки сучасної електроніки під Ужгородом американської компанії Jabil Circuit анонсувалось в січні 2019 року.

Також читайте
Кремль змушує «Роснєфть» вкладати сотні мільйонів у Венесуелу – Reuters
Кремль змушує «Роснєфть» вкладати сотні мільйонів у Венесуелу – Reuters 14 березня 2019, 20:04
momondo розробив мобільну перевірку відповідності ручної поклажі вимогам авіаперевізників
momondo розробив мобільну перевірку відповідності ручної поклажі вимогам авіаперевізників 14 березня 2019, 19:21
SoftBank та Toyota планують інвестувати в Uber щонайменше $1 млрд
SoftBank та Toyota планують інвестувати в Uber щонайменше $1 млрд 14 березня 2019, 14:50

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20194882-kompaniya-jabil-zbilshila-virobnictvo-v-ukrayini-vdvichi”