Колишнього президента Вірменії Кочаряна звинуватили в отриманні хабара

EPA

Роберт Кочарян

EPA


Екс-президенту Вірменії Роберту Кочаряну Слідча служба пред’явила нове звинувачення.

Про це повідомляє Настоящее время.

"Кочаряну пред’явлено звинувачення по п.2 ч.4 ст.311 КК Вірменії — одержання хабара в особливо великому розмірі", — повідомили в офісі команди адвокатів Кочаряна.

Спеціальна слідча служба Вірменії 26 липня пред’явила Кочаряну звинувачення у насильницькому поваленні конституційного ладу в 2008 році. У той же день екс-президент країни був допитаний у рамках кримінальної справи про вбивства на протестних акціях опозиції 1 березня 2008 року. 27 липня Кочарян за рішенням суду був взятий під варту.

13 серпня апеляційний суд задовольнив клопотання адвокатів Роберта Кочаряна, скасувавши рішення суду першої інстанції і звільнивши екс-президента з-під варти.

У 2008 році вірменська опозиція на чолі з першим президентом Левоном Тер-Петросяном, який балотувався на президентських виборах, проводила в центрі Єревана мітинги, висловлюючи невдоволення підсумками голосування. Акції протесту вилилися 1-2 березня 2008 року в зіткнення мітингуючих з силами правопорядку, в результаті яких загинули десять осіб, понад 200 були поранені.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/kolishnogo-prezidenta-virmeniji-kocharyana-zvinuvatili-v-otrimanni-habara-50005906.html”