Журналісти показали нерухомість Порошенка: український Білий дім, православна церква і особистий пляж

Напередодні виборів президента України посилився ажіотаж навколо доходів кандидатів. Чому резиденцію Президента України Петра Порошенко, який висунувся на другий термін, називають Білим домом? Передає .

Політична кар’єра майбутнього гаранта стабільності почалася в 90-тих, коли він став членом партії СДПУ. Вже у 2005 Петро Олексійович став секретарем РНБО, займав місця міністра закордонних справ і міністра економічного розвитку і торгівлі.

Після Революції Гідності у 2014 році Порошенко став переможцем на позачергових виборах президента України.

Згідно електронною декларацією президента за 2017, він має у своїй власності три квартири і один будинок загальною площею 1331,70 метри квадратних. Крім того, у Порошенка є шість земельних ділянок.

Будинок Петра Олексійовича часто називають українським Білим домом. Незважаючи на те, що резиденція президента США майже у чотири рази більше, зовні будівлі дуже схожі.

На території садиби розташовані котедж, баня і дві альтанки. Також у Порошенка є власна православна церква.

Журналісти програми "Схеми: корупція у деталях" дізналися, що гарант стабільності орендував красиву ділянку біля річки площею 0,75 гектара на 50 років. Він обгородив територію парканом, тому жителі села Козин не мають доступу до водойми.

У Петра Олексійовича також є три квартири у Києві. Одна з них площею 134,06 квадратних метрів, дві інші — 82,15 і 68,20 квадратних метрів. Ще у 2016 році журналісти знайшли фото розкішної вілли Порошенка в Іспанії. Нерухомість офіційно зареєстрована на компанію Feruvita SL.

Нагадаймо, так званих "спостерігачів" з Росії не допустять на вибори президента України. Відповідний закон ухвалила Верховна Рада.

Раніше Знай.uа повідомляв, політолог Володимир Цибулько розповіла про торгівлю Росії з Європою, зміни функції Мінських угод, і розчарування Європи у Росії.

Також Знай.uа писав, до президентських виборів в Україні залишилося ще більше місяця, а правоохоронці вже встигли відкрити сотні справ.
Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/210853-zhurnalisti-pokazali-neruhomist-poroshenka-ukrajinskiy-biliy-dim-pravoslavna-cerkva-i-osobistiy-plyazh”