Топ-10 багатіїв січня. Аналіз від газети Експрес

Топ-10 багатіїв січня. Аналіз від газети Експрес

Газета "Експрес" проаналізувала декларації політиків і чиновників вищого рангу і визначила топ-10 високопосадовців, які отримали найбільші прибутки у січні.

На першому місці у рейтингу опинився Максим Єфімов, нардеп з фракції "БПП". У січні його статки зросли на 67 мільйонів 590 тисяч 891 гривню. Це дохід від погашення заборгованості згідно з договором відступлення прав вимоги від ТОВ "Фурлендер Віндтехнолоджі", винагорода за результатами роботи науково-технічної ради ПАТ "Енергомашспецсталь" та відсотки від ПАТ АБ "Укргазбанк".

Друге місце дісталося Президентові України Петру Порошенку. Його дохід у січні становив 19 мільйонів 675 тисяч 955 гривень. Статки президента зросли за рахунок дивідендів від ПАТ "ЗНКІФ "Прайм Ессетс Кепітал" та відсотків від АТ "Міжнародний інвестиційний банк".

читайте також: Більше, ніж біль голови. Чому виникає мігрень і як її побороти?

Замикає першу трійку Гліб Загорій, ще один нардеп з фракції "БПП". Відсотки від Мінфіну, гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовими правочинами від ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" принесли йому 15 мільйонів 829 тисяч 580 гривень.

/storage/2019/02/12/image/md_jKAb_06-0602.jpeg


Джерело статті: “https://expres.online/politics/top-10-bagatiiv-sichnya-analiz-vid-gazeti-ekspres”