Нова амбулаторія на Знесінні обійдеться Львову у 2,3 мільйона гривень

У мікрорайоні Знесіння зараз облаштовують амбулаторію сімейної медицини на вул. Б. Хмельницького, 195. Вона обслуговуватиме 9 тисяч мешканців. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради Львова.

  • 470x200-anim

«Тривають активні роботи у приміщенні на вул. Б. Хмельницького, 195, яке надали для створення амбулаторії сімейної медицини для мікрорайону Знесіння. Ця амбулаторія буде у складі 1-ї міської клінічної лікарні, тобто фактично працівників, які працюють в амбулаторії на вул. Польовій, буде переведено в нову сучасну амбулаторію. Зараз виконано уже понад 80% робіт, і цього року з бюджету розвитку на завершальні роботи передбачено понад 330 тисяч гривень», — зазначають у міському управлінні охорони здоров’я.


Загалом на створення амбулаторії на вул. Б. Хмельницького, 195 передбачили понад 2,3 мільйона гривень.

Зазначимо, що 92% населення Львова охоплене сімейною медициною і має зручні умови для лікування неподалік від дому. Загалом впродовж 2014−2017 років у місті відкрили 8 нових амбулаторій сімейної медицини.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/02/12/nova-ambulatoriya-na-znesinni-obiydetsya-lvovu-u-2-3-milyona-griven”