Російську блогерку Івлєєву не пустили в Україну

<p>Івлєєва пояснила, що в Крим вона їздила відпочивати</p>

Івлєєва пояснила, що в Крим вона їздила відпочивати

Фото: Facebook Анастасії Івлєєвої


Івлєєва перебувала в АР Крим у 2017 роціПрикордонники не пропустили в Україну громадянку Росії Анастасію Івлєєву, яка є відеоблогером та телеведучою. Жінка прилетіла в Київ рейсом з Мінська.


Про це 5 лютого повідомляє Держприкордонслужба України.


«У ході прикордонного контролю співробітники ДПСУ з’ясували, що Івлєєва перебувала в АР Крим у 2017 році. З її пояснень – на півострів вона їздила відпочивати і потрапила з території РФ авіаційним транспортом. Через порушення законів України громадянці РФ проставлено заборону в’їзду в Україну терміном на три роки та відмовлено в перетині кордону», — заявили в Держприкордонслужбі.


Зазначається, що тільки з початку року 90 іноземців отримали заборону в’їзду за відвідування окупованих територій.


«Держприкордонслужба України звертається до громадян, профспілок, установ та громадських організацій, у разі запрошення на територію України іноземців та осіб без громадянства, уточнювати у них, чи не відвідували вони, насамперед незаконно, АР Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей», — додали у ДПСУ.


Нагадаймо, українські прикордонники після закінчення дії воєнного стану не пустили на територію країни понад 800 громадян Росії.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/rosiysku-blogerku-ivljejevu-ne-pustili-v-ukrajinu-567112.html”