«Укрзалізниця» скорочує частоту курсування потязі в до Росії

«Укрзалізниця» скорочує частоту курсування потязі в до Росії
Фото: УНІАН

«Укрзалізниця» зменшує частоту курсування потязі в до Російської Федерації з 5 лютого 2019 року, пише Інтерфакс-Україна із посиланням на повідомлення компанії.

Поїзди №24/23 Одеса – Москва – Одеса та №20/19 Харків – Москва – Харків курсуватимуть через день, а не щоденно.

«Зменшення рейсів потязі в до Росії пов’язане зі стрімким зниженням пасажиропотоку між країнами. Так, у 2018 році «Укрзалізниця» перевезла до Росії 772 900 пасажирів, що майже на 20% менше, ніж у 2017 році», – повідомляє прес-служба української компанії.

В «Укрзалізниці» додали, що з кінця літа 2018 року пасажири почали значно частіше подорожувати залізничним транспортом до Євросоюзу.

Так, за період із серпня до кінця минулого року «Укрзалізниця» перевезла пасажирів до ЄС на 10% більше, ніж у РФ.

«Загалом фахівці «Укрзалізниці» прогнозують і подальшу переорієнтацію зарубіжного пасажиропотоку на європейський напрямок. Так, у ділові й туристичні центри Європи «Укрзалізниця» вже призначила 20 пар потязі в», – сказано в повідомленні.

Раніше Mind писав, що у 2018 році пасажиропотік у напрямку РФ впав на 15%. посилаючись на заяву міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Як повідомлялось, на початку січня 2019 року Володимир Омелян заявив, що залізничне сполучення України з Російською Федерацією буде неодмінно припинено.


Джерело статті: “https://mind.ua/news/20193378-ukrzaliznicya-skorochue-chastotu-kursuvannya-poyizdiv-do-rosiyi”