У Росії розповіли про стан здоров’я захоплених українських моряків


У Росії заявили, що здоров’я трьох українських моряків, які отримали поранення під час захоплення Росією українських кораблів поблизу Керченської протоки, нібито, відновлене, найближчими днями їх буде переведено з лікарні слідчого ізолятора до загальних камер.


Як пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Интерфакс, про це заявив заступник голови Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Валерій Максименко.


“Всі вони готові до виписки, в найближчі дні випишемо їх з лікарні на загальний режим, оскільки всі функції організму повністю відновлені”, – зокрема сказав він.


Максименко додав, що лікування Андрія Артеменка, Андрія Ейдера і Василя Сороки “здійснюється у повному обсязі”.


“Воно вже практично закінчено, але все одно кожен день їх оглядають лікарі – хірург, терапевт, іноді запрошуємо невропатолога. Показники всіх аналізів у всіх трьох – кров, біохімія – практично ідеальні, температура – 36,6. Всі троє ходять, за свята набрали вагу – по 1,5-2 кг, оскільки їх раціон харчування посилений”, – додав Максименко.


Разом із тим, зовсім іншу інформацію надала уповноважений з прав людини в Україні Людмила Денісова – вона заявила, що пораненим українським морякам з початку нового року не надається жодної медичної допомоги.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/01/12/u-rosiyi-rozpovily-pro-stan-zdorov-ya-zahoplenyh-ukrayinskyh-moryakiv/”