Жінка, яка могла постраждати внаслідок обвалу в Магнітогорську, є уродженкою України, але не громадянкою – МЗС

У ніч на 31 грудня 2018 року в Магнітогорську прогримів вибух у житловому будинку

Жінка, яка могла стати жертвою обвалення під’їзду 10-поверхового будинку в російському Магнітогорську, родом з України, але громадянкою України вона не є. Про це 3 січня УНН повідомив офіційний представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

"Особа, про яку згадували медіа як загиблу в Магнітогорську українку, була за походженням з України, але не громадянкою України", – заявив він.

Кирилич додав, що інформація про стан жінки поки залишається невідомою.

У ніч на 31 грудня 2018 року в Магнітогорську прогримів вибух у житловому будинку, обвалився один із під’їздів 10-поверхової будівлі. Причиною події називають вибух побутового газу.

Серед громадян, яких розшукували після обвалення, російська влада вказала уродженку Шепетівки Хмельницької області, 32-річну Тетяну Антипову.

Уранці 3 січня з-під завалів витягли тіло 38-ї жертви трагедії, доля ще трьох мешканців будинку невідома.

Удень перший заступник глави міністерства з надзвичайних ситуацій РФ Олександр Чупріян повідомив, що під завалами знайшли 39-ту жертву, пошуково-рятувальну операцію завершено.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-zhinka-jaka-mogla-postrazhdati-v-rezultati-obvalu-v-magnitogorsku-je-urodzhenkoju-ukrajini-ale-ne-gromadjankoju-mzs-632298.html”