Генералу Назарову оголосили обвинувальний акт у справі про збитий Іл-76

"Генералу
Генералу Назарову оголосили обвинувальний акт у справі про збитий Іл-76

У Павлоградському міському районному суді, де триває розгляд справи про збитий бойовиками під Луганськом літак Іл-76 з 49 українськими військовими на борту, оголосили обвинувальний акт щодо обвинуваченого в справі генерал-майора Віктора Назарова. Обвинувальний акт оголосив представник прокуратури на судовому засіданні 23 листопада, повідомляють Патріоти України

Як говориться в акті, Назаров як керівник штабу АТО був зобов’язаний здійснювати управління військовими частинами, залученими до операції, аналізувати інформацію і прогнозувати ймовірні дії незаконних збройних формувань на Донбасі, проте, займаючи посаду, недбало поставився до виконання своїх службових обов’язків.

Крім того, в акті зазначено, що Назаров достеменно знав про групи бойовиків, які розташовуються на аеродромі Луганська та озброєні ПЗРК. Тобто він усвідомлював, що політ літаків на вказаний аеродром буде здійснюватися на територію противника і був проінформований про терористичну загрозу.

"13.06.2014 року в штаб АТО з СБУ надійшла інформація про те, що дві групи бойовиків, озброєні ПЗРК, вирушили до аеродрому Луганська і мають намір збивати літаки", — зазначив прокурор. За його даними, Назаров, як керівник штабу АТО не організовував протидію групам бойовиків і не гарантував безпеку українських військовослужбовців, відправлених до Луганська, що "призвело до вчинення теракту і загибелі 49 військовослужбовців".